- Info@anel.nl
- 0597 792 029

Ma - Vr: 09:00 - 16:00


A. (Annet) Elzer-Engelage

Professioneel bewindvoerder/mentor/curator

annet.elzer@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29 / 06 – 46 04 20 24

Aanwezig: maandag t/m donderdag

F.T. (Rik) Elzer

Professioneel bewindvoerder

rik.elzer@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29 / 06 – 15 11 89 02

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

J.M. (Jan) Elzer

Boekhouder / assistent-bewindvoerder

jan.elzer@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29

Aanwezig: maandag t/m donderdag

S. (Silke) Hassing

Bewindvoerder

silke.hassing@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29 / 06 – 11 28 53 00

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

L. (Leonie) Niemeijer

Bewindvoerder

leonie.niemeijer@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29

Aanwezig: maandag, woensdag & donderdag

M (Michael) Dijkema

bewindvoerder/mentor

michael.dijkema@zorgadviesburo-anel.nl
0597 – 79 20 29

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bruno, onze kantoor-hond